Merakla beklenen film: Yüzüğün Sırrı

Film yönetmeni Gökmen Yıldız

Konusu ve tarzıyla Türkiyede bir ilk olmaya hazırlanan “Yüzüğün Sırrı” filminin çekimlerine Şubat ayında başlanıyor. Filmin senaryo ve yönetmenlğini üstlenen Gökmen Yıldız, yeni filmiyle ilgili Avrasyanews’e konuştu. Yıldız, geçtiğimiz yıllarda ‘Deli Seyit’ ve ‘Bonzai Ölüm Meleği’ gibi otoriteler tarafından beğenilen filmlere imza atmıştı. Genç yönetmen Yıldız, oyuncu kadrosunda Tuncay Akça, Aynur Mutlucan, Mustafa Akbulut, İbrahim Niğde, Melis Özufacık, Mustafa Doğan ve Ünsal Kızılkaya gibi isimlerin yer aldığı yeni filminin konusunu bir sır gibi saklıyor.

SEYİRCİYİ BÜYÜK SÜRPRİZLER BEKLİYOR

Sinema hayatına kısa filmlerle başlayıp çektiği başarılı filmlerle büyük bir beğeni toplayan yönetmen Gökmen Yıldız, Şubat ayında çekimlerine başlanacak filmde seyirciyi büyük sürprizlerin beklediğini söyledi. Sinemada iyi bir sükse yakalayan başarılı yönetmen Yıldız, Bilim Kurgu /Gerilim tarzıyla Türkiye’de bir ilk olmaya aday olduklarını belirtti. Profesyonel oyuncularla çalıştıklarını ifade eden Yıldız,”Türk insanı, devamlı aynı konularla süslü ve argolu olan komedi ve korku filmlerinden bıktı, zaten filmlerin çoğu birbirine benziyor. İnsanların ilgisini çekecek değişik enteresan hit filmler yok. Dünya sinemasının nabzını tutan yabancı ülkelerden bizim ne eksiğimiz var? Biz de yapalım onlar izlesin,dedik. Amacım Türk Sineması’nı dünyaya tanıtmak.” şeklinde konuştu.

Merakla beklenen ‘Yüzüğün Sırrı’ filminin Nisan ayında vizyona girmesi bekleniyor.

NİSAN’DA VİZYONA GİRMESİ BEKLENİYOR

Nisan ayında vizyona girmesi beklenilen Yüzüğün Sırrı filmi hakkında konuşan oyunculardan Mustafa Doğan ise, “Filmimizde Tuncay Akça gibi Yeşilçam’da bir çok filmde oynamış büyük üstadın olması apayrı bir konu. Böyle sinemaya gönül vermiş ve insanların gönlüne taht kurmuş sanatçılarımızın yeni jenerik kaliteli filmlerle lanse edilmesi filmimizin seyirciye bir ters köşe olayıdır sadece. Filmimiz bittikten sonra izlediğinizde ne demek istediğimi çok daha net anlayacaksınız.” dedi. AVRASYANEWS, ÖZEL HABER

Yorum yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here